قیمت و خرید پالت چوبی نو و دست دوم ۱۴۰۲

پالت چوبی دست دوم برای خرید

قیمت پالت پلاستیکی به همراه مشخصات

پالت چوبی به ابعاد ۱۱۰*۱۳۰
قیمت : ۲۵۰۰۰۰ تومان الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی به ابعاد ۱۱۵*۱۱۵
قیمت : ۲۵۰۰۰۰ تومان الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی به ابعاد ۱۰۰*۱۲۰
قیمت : ۱۵۰۰۰۰ تومان الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی به ابعاد ۱۰۰*۱۰۰
قیمت :۱۵۰۰۰۰ تومان الی۲۰۰۰۰۰ تومان
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی به ابعاد ۱۲۰*۸۰
قیمت :۱۵۰۰۰۰ تومان الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی یورو به ابعاد ۱۲۰*۸۰
قیمت : ۳۳۰۰۰۰
پالت دست دوم در حد نو

پالت چوبی خرید با بهترین قیمت و کیفیت پالت چوبی ارزان و با کیفیت بالا قیمت پالت پلاستیکی به همراه مشخصات فروش پالت چوبی خرید پالت چوبی با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب پالت چوبی را از کجا بخریم

پالت چوبی چیست؟

پالت چوبی یکی از متداول ترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت لجستیک است. در سیستم لجستیک از پالت چوبی به عنوان سیستم چوبی یاد می کنیم که برای جلوگیری از آسیب دیدن محصولات در هنگام حمل و نقل و نگهداری و تسهیل حمل و نقل و جابجایی آنها در زیر محصولات قرار می گیرد.

آنها تقریبا در تمام مراحل زنجیره حمل و نقل استفاده می شود. آنها به طور مستقیم فرآیند حمل و نقل را انجام نمی دهند، پالت نوع چوبی به عنوان یک واسطه در طول حمل و نقل استفاده می شوند. بارهای آماده شده برای حمل و نقل با چوبی روی هم چیده می شوند و بنابراین بارها برای حمل و نقل آماده می شوند. حمل و نقل محصول پالت شده چوبی با لیفتراک یا گاری آسان تر است و در نتیجه آسیب به حداقل می رسد. پالت های چوبی بر اساس استانداردهای خاصی تولید می شوند، چه هستند، چه اندازه هایی دارند و در هنگام تولید پالت چوبی باید به چه مواردی توجه کرد، اجازه دهید به طور خلاصه صحبت کنیم.

استاندارد آنها به چه صورت است؟

امروزه تقاضا و عرضه جهانی برای تولید و خرید پالت چوبی وجود دارد. بنابراین پالت نوع چوبی در استانداردهای مختلفی معرفی شده است. یکی از آنها با استانداردهای EURO و دیگری با استانداردهای ISPM15 مطابقت دارد. استاندارد یورو مربوط به اندازه و نوع چوبی است، از طرفی استاندارد ISPM15 مربوط به عملیات حرارتی است. این فرآیند در یک کوره مخصوص برای از بین بردن باکتری های روی چوب انجام می شود. در شرایط امروزی، مواد بسته بندی شده در پالت چوبی بدون رعایت استانداردهای ISPM15 قابل صادرات به خارج از کشور نیستند.

مزایا

پالت چوبی به طور کلی از چوب، فولاد و پلاستیک ساخته شده است. در بین پالت های چوبی موجود در بازار بیشترین سهم نیز موجود است. هرساله فروش کوبی بلت به دیلی که در انواع دیگر پالت ها ساخت آن زمان بیشتری می برد و در مواردی که پالت آسیب ببیند هزینه آن افزایش می یابد. اما اگر پالت های چوبی شکسته یا آسیب ببینند، فقط قسمت شکسته با یک قطعه جدید چوبی جایگزین می شود. همچنین نوع های چوبی استاندارد، امکان قرار دادن پالت های بسیار بیشتری در کانتینر در خدمات لجستیک بین المللی وجود دارد.

 • امکان ساخت و استفاده مجدد مقاومت چوبی
 • امکان تکثیر از درختان چوبی متفاوت است
 • تولید آسان و سریع است در چوبی
 • قیمت قابل قبول چوبی
 • گائن کاست نیسبت به روش سنتی همل و نقل است
 • میزان خطا، شکستگی و آسیب دیدن کالا بسیار کم است
 • جابجایی چوبی بسیار آسان است
 • اطلاعات نام در برنامه های دیگر اینبارداری
 • ایجاد فضای بیشتر در انبار با چوبی
 • چوبی : سازگار با محیط زیست
 • مقاوم و پایدار در برابر عوامل محیطی
 • حمل و نقل چوبی با لیفتراک و جک آسان است

انواع

پالت ها به دو ورودی و چهار ورودی تقسیم می شوند.

ورود دوگانه: به دوشاخه ها اجازه می دهد از دو طرف و در جهت مخالف لیفتراک یا شاخک های کامیون وارد پالت شوند.

چهار ورودی: می توان از چهار طرف آن با استفاده از شاخک های لیفتراک یا چرخ دستی وارد آن شد.

استفاده از آنها در صنایع مختلف

کاربرد اصلی پالت ها در جابجایی بارهای سنگین با استفاده از لیفتراک و جرثقیل است. از این نوع ها برای نگهداری محصولات در صنایع مختلف در انبارها و سوله ها نیز استفاده می شود. علاوه بر این اهداف، از آن ها در مکان های مختلف نیز استفاده می شود. گزینه های دیگر برای استفاده از آنها :

 • صادرات کالا
 • ذخیره سازی حرفه ای و مناسب
 • فعالیت های حمل و نقل بار و لجستیک
 • ساخت صنایع دستی چوبی
 • کاربرد در صنایع غذایی
 • کاربرد در صنعت داروسازی
 • کاربرد در صنعت پتروشیمی
 • در ساخت ابزار خلاقیت
 • رختخواب انداختن
 • پایه برای گل یا گلدان
 • استفاده از پالت به عنوان مبل
 • ساخت میز
 • ساخت آلاچیق
 • استفاده از آنها عنوان نیمکت
 • برای تاب
 • نگهداری اشیا در انبار

از کجا پالت چوبی خوب و با کیفیت بخریم؟

برای خرید پالت چوبی می توانید به فروشگاه های داخل شهر مراجعه کنید یا به سایت های آنلاین مانند جاسینا مراجعه کنید و جنس مورد نیاز خود را خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید که بهتر است قبل از پرداخت از اعتبار فروشگاه و کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید.

شرکت ما خدمات خود را در زمینه تولید و فروش عمده و خرده در زمینه تولید انواع خرید پالت چوبی ارائه می دهد. شرکت ما که پتانسیل بالایی در تولید محصولات کاج دارد یکی از شرکت های پیشرو در زمینه توسعه و تولید انواع آن ها می باشد. شرکت ما تمامی فعالیت های خود را به صورت حرفه ای انجام می دهد و به لطف سال ها تجربه بدون خطا در خدمات و بدون افت کیفیت کار می کند.

آیا جایگزین دارد؟

این نوع پالت و نوع چوبی آن ابزار ارزشمندی در زمینه حمل و نقل است و هیچ محصول جایگزینی چوبی وجود ندارد که بتواند این نقش را ایفا کند. ممکن است گزینه هایی مانند خرید پالت چوبی فشرده، پالت مقوایی یا سری ورق به شما پیشنهاد شود، اما ما این پیشنهادها را رد می کنیم. اگر پالت چوبی با کیفیت را برای حمل کالا انتخاب نکنید، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد.

پالت چوبی برای بار و حمل و نقل

پالت چوبی برای حمل کالا نیز استفاده می شود که نقش اصلی خود در حمل و نقل کالا را انجام می دهد! آنها عمدتاً برای حمل و نقل کالا و تدارکات استفاده می شود، اما می توان از گفت چوبی برای مقاصد دیگر نیز استفاده کرد. قیمت پالت چوبی برای حمل و نقل کالا بسته به نوع، جنس، استاندارد و … متغیر است. بسته به نوع کسب و کاری که در آن هستید و نوعی که برای حمل بار خود نیاز دارید، گزینه ای از شما خواسته می شود و آن پالت چوبی را خریداری می کنید. جابجایی کاشی و سرامیک، جابجایی مواد پتروشیمی و موارد دیگر فراتر از یک بخش باری است.

خرید پالت چوبی با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب

لیست پالت های باکیفیت، پرفروش و پرکاربرد
نوع پالتسایز پالتتحمل بار/متحرکتحمل بار/ثابت
پالت یورو چوبی۱۲۰*۸۰۳ تن۹ تن
پالت پتروشیمی چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴ تن
پالت مارون چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴.۵ تن
پالت اراک چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴ تن
پالت مهر چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴ تن
آریا چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴ تن
پلاستیکی چوبی۱۳۰*۱۱۰۱.۵ تن۴ تن

خرید اینترنتی پالت

محصولات پالت با تصاویر، مشخصات، ویژگی ها، توضیحات و فیلم ها در سایت قرار می گیرند. شما می توانید پس از مشاهده و مطالعه پالت های چوبی را به صورت آنلاین و در سایت انتخاب کنید. در صورت نیاز به  مشاوره در هر مرحله می توانید برای دریافت لیست قیمت و ثبت سفارش پالت چوبی با ما تماس بگیرید، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروشنده خوب

اگر به دنبال فروشنده مطمئن پالت چوبی در کشور هستید، بزرگترین مرکز عرضه پالت چوبی می توانند به شما کمک کنند. ما فروشنده پالت چوبی در سراسر ایران هستیم و می توانیم این پالت های چوبی را به سراسر ایران عزیز ارسال کنیم. هر تعداد در هر مدلی که نیاز داشته باشید، ما آماده، تولید و برای شما ارسال می کنیم.

لقمه ای

پالت چوبی لقمه وزن زیادی دارد و به صورت باز و بسته در بازار موجود است. این نوع در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شود و برخی از افراد به آن پالت لقمه کوتاه و متوسط ​​نیز می گویند. می تواند از گردو، صنوبر و غیره باشد. ساخته شدن پایداری بالا، استحکام خوب و عمر طولانی از مزایای آن است.

مخصوص لیفتراک

شما می توانید برای پالت چوبی با کیفیت بالا با لودر را با قیمت بسیار مناسب از ما درخواست کنید. لودر با کمک پالت، بارگیری و بارگیری محصولات را با کمک اهرم موجود انجام می دهد. بنابراین نوع های لیفتراک باید سالم و سالم باشد تا کار به درستی و ایمن انجام شود.

نرخ انواع آنها

قیمت خرید پالت چوبی بسته به مدل، جنس، نو و کارکرده، اندازه و ابعاد و … متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت روز پالت در صورت نیاز به سفارش پالت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا لیست قیمت های موجود در انبار برای شما ارسال شود.

پالت چوبی نو بخریم یا دست دوم؟

هنگام خرید پالت چوبی باید بتوانید تشخیص دهید که کدام یک از آنها سالم است. اگر بتوانید نوع سالم پالت را به درستی تهیه کنید، دیگر نگران نو یا استفاده شده بودن پالت نخواهید بود. هنگام خرید پالت چوبی باید به برند استاندارد، ظرفیت بار، گونه ها، ضخامت ، عمر مفید، قیمت، ظاهر، عدم وجود شکستگی و ترک، عدم کپک و رطوبت، مرکز تامین کننده و … توجه کرد. اگر نکات بالا را بررسی کنید و پالت در شرایط عالی قرار دارد، می توانید با خیال راحت پالت خود را خریداری کنید.