آلبومین پودر سفیده تخمه مرغ:

پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ که به آلبومین نیز معروف است یکی از بهترین منابع برای بدنسازی است. تخم مرغ حاوی مقدار زیادی پروتئین و مواد معدنی است و مهمترین ماده تشکیل دهنده سفیده تخم مرغ پروتئین آلبومین است. سفیده تخم مرغ منبع خوبی از ریبوفلاوین و سلنیوم است. پروتئین تخم مرغ حاوی ۸ اسید آمینه ضروری مورد نیاز بدن است. بیشتر ورزشکاران از آن برای تقویت و افزایش حجم عضلانی استفاده می کنند. بدن برای ساخت و ساخت توده عضلانی به آمینو اسیدهای ضروری نیاز دارد.متاسفانه بدن به طور طبیعی نمی تواند تمام آمینو اسیدهای مورد نیاز خود را تولید کند و فقط از برخی مواد غذایی می توان آنها را به دست آورد. بنابراین، پودر سفیده تخم مرغ پگاه ترکیبی کامل از انواع مواد مغذی است. در واقع،خرید پودر سفیده تخم مرغ برای بدنسازی – ۵۰۰ گرمی می تواند حاوی ۴۰ نوع پروتئین مختلف از جمله آلبومین و اتوترانسفرین باشد.

آلبومین پودر سفیده تخمه مرغ:

آلبومین پودر سفیده تخمه مرغ:

ویژگی های آلبومین :

 • آلبومین ۷۶ درصد پروتئین خالص و ۴۰ گرم در هر پیمانه دارد.
 • هر ۴ گرم پودر سفیده تخمه مرغ معادل تقریبی یک عدد سفیده تازه تخمه مرغ است.
 • منبع پروتئینی با قدرت هضم و جذب بالا.
 • مناسب برای افراد حساس به پروتئین آب پنیر و پروتئین کازئین و افراد حساس به لاکتوزکه ممنوعیت مصرف شیر گاو را دارند .
 • بالا بردن یکنواخت و پایدار مقدار اسید های امینه در خون.
 • ساخت عضله و افزایش حجم وعملکردعضلات.
 • آلبومین جلوگیری ازتحلیل عضلات پس از ورزش.
 • مناسب برای دوره رژیم لاغری ،جهت حفظ توده عضلانی.
 • افزایش قدرت بدن جهت ریکاوری و بازگشت بدن پس از تمرین.
 • اثرات مثبت کاملا قابل ملاحظه روی تناسب اندام و بدنسازی.
 • حاوی گلوتامین وتمامی اسید آمینه ضروری بدن (لوسین ، ایزولوسین ، والین ، لیزین ، آرژنین و…)
 • دارای مقادیر کافی BCAA اسیدهای امینه شاخه دار ) که سنتز پروتئین در عضله وساخت توده عضلانی را تحریک می کند.
 • پودر سفیده تخم مرغ باعث کاهش خستگی های فکری و ذهنی میشود.
 • حاوی مقادیر چربی ناچیز و بدون کلسترول و اسیدهای چرب ترانس.
ویژگی های آلبومین :

ویژگی های آلبومین :

ارزش غذایی پودر سفیده تخمه مرغ:

هر صد گرم از مکمل آلبومین حاوی:

پروتئین ۷۶ گرم

کربوهیدرات ۹ گرم

چربی ۱ گرم

انرژی ۳۴۹ کالری

ارزش غذایی پودر سفیده تخمه مرغ:

ارزش غذایی پودر سفیده تخمه مرغ:

.

هر پیمانه از مکمل آلبومین (۴۰ گرم)

پروتئین ۳۰.۴ گرم

کربوهیدرات ۴.۶ گرم

چربی ۰.۴ گرم

انرژی ۱۳۹.۶ کالری

پروتئین سفیده تخمه مرغ (آلبومین) جهت تامین پروتئین روزانه برای حداکثر عضله سازی میباشد. هر ۴ گرم از محصول برابر با ۱ سفیده تخمه مرغ میباشد. مناسب افرادی که از مصرف سفیده تخمه مرغ آب پز خسته شده اند.

مزایای اصلی آلبومین (پودر سفیده تخمه مرغ):

 • شامل ۲۴G پروتئین که به ساخت توده عضلانی کمک می کند.
 • فاقد شکر
 • آلبومین بدون چربی است.

فواید پودر سفیده تخمه مرغ(آلبومین):

آلبومین یا پودر سفیده تخمه مرغ به توسعه و حفظ توده عضلانی کمک می کند که برای دستیابی به اهداف ورزشی شما، به ویژه افزایش توده بسیار مهم است. دلایلی که ورزشکاران از جمله بدنسازان خرید پودر سفیده تخم مرغ برای بدنسازی – ۵۰۰ گرمی مصرف می کنند، عبارت اند از:

 • سفیده تخمه مرغ منبع پروتئین کم چرب است.

آلبومین یا پودر سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین است که برای عضله سازی ضروری است. از آنجایی که چربی آن نیز کم است، تنها با خوردن سفیده تخمه مرغ، می توانید پروتئین کافی را بدون تاثیر بر ترکیب بدن خود دریافت کنید.

برای داشتن اندامی لاغر که بیشتر بدنسازان به دنبال آن هستند، باید به ازای هر ۱ گرم چربی، ۵ گرم پروتئین مصرف کنیم. این محصول اطمینان حاصل می کند که چربی مورد نیاز برای هورمون های سالم را دریافت کرده و همچنین پروتئین کافی را برای به حداکثر رساندن عضله سازی دریافت می کنید.

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  اخذ ویزای تحصیلی کانادا

دو عدد تخم مرغ حاوی ۱۱ گرم پروتئین و ۹ گرم چربی است. این نسبت ۵ به ۴ (۵ گرم پروتئین به ۴ گرم چربی) است که بسیار با محدوده توصیه شده فاصله دارد. از طرف دیگر سفیده تخمه مرغ فقط پروتئین است و بنابراین در محدوده مورد نظر قرار دارد.

آلبومین پودر سفیده تخم مرغ

 • سفیده تخمه مرغ یک غذای کم کالری و با حجم بالا است.

یک فنجان کامل سفیده تخمه مرغ که حجم آن هنگام پختن افزایش می ‌یابد، تنها ۱۲۷ کالری دارد و آن را انتخابی عالی برای بدنسازان می ‌کند تا از نظر جسمی احساس سیری بیشتری داشته باشند.

بهترین راه برای به حداقل رساندن گرسنگی این است که غذاهایی را انتخاب کنید که حجم بالایی دارند؛ اما کالری کمی دارند تا به شما کمک کنند از نظر جسمی احساس سیری بیشتری داشته باشید.

سفیده تخمه مرغ برای حجم بسیار کم کالری است، یک فنجان تنها ۱۲۷ کالری دارد.

در مقایسه، دو تخمه مرغ کامل تقریبا کالری یکسانی دارند؛ اما از نظر فیزیکی بسیار کوچک تر هستند. علاوه بر این، سفیده تخم مرغ هنگام پختن پف می‌کند و حجم آن افزایش می‌یابد و به شما کمک می‌کند از نظر جسمی احساس سیری بیشتری کنید و راحت ‌تر به رژیم غذایی خود پایبند باشید.

 • سفیده تخمه مرغ یا تخمه مرغ؟

سفیده تخمه مرغ نسبتا بی طعم است، به این معنی که می توان از آن در دستور العمل های شیرین یا خوش طعم استفاده کرد، این می تواند به بدنسازان کمک کند مصرف پروتئین خود را افزایش دهند و در عین حال تنوع را به رژیم غذایی خود اضافه کنند.

در حالی که بسیاری از مردم از سفیده تخم مرغ برای تهیه املت خوش طعم استفاده می کنند، می توان از آن در دستور العمل های شیرینی مانند پنکیک پروتئینی یا اضافه کردن به بلغور جو دوسر نیز استفاده کرد. این می تواند یک راه عالی برای بدنسازان برای ارضای هوس های شیرین باشد و در عین حال اطمینان حاصل شود که پروتئین کافی دریافت می کنند.

این می تواند به ویژه برای بدنسازانی مفید باشد که در حال کاهش وزن هستند، زیرا سایر خوراکی های شیرین دارای کالری بالا و پروتئین کم هستند. این می تواند منجر به فراتر رفتن از برنامه مصرف کالری روزانه شما بدون رسیدن به هدف پروتئین شما شود، چیزی که برای ترکیب بدن مطلوب نیست.

 • زرده تخم مرغ و التهاب.

زرده تخم مرغ حاوی نسبت بالایی از امگا ۶ نسبت به امگا ۳ است که می تواند التهاب را افزایش دهد و سازگاری و ریکاوری بعد از تمرین را برای بدن دشوارتر کند.

چرا این موضوع برای بدنسازان مهم است؟  خب، التهاب بخشی طبیعی از تمرین با وزنه است و به بدن ما اجازه می‌دهد تا سازگار شود و بهبود یابد.  با این حال، اگر التهاب خیلی زیاد باشد، متوجه کاهش عملکرد خواهید شد؛ زیرا بدن شما هرگز نمی تواند به طور کامل بهبود یابد. بنابراین، محصول  آلبومین پودر سفیده تخم مرغ پیشنهاد می شود که تنها حاوی مواد و پروتئین های ضروری بدن است.

 • زرده تخم مرغ حاوی چربی اشباع شده است.

تخم مرغ حاوی چربی اشباع شده است که می تواند بر سلامت قلب و در نتیجه عملکرد در باشگاه تاثیر بگذارد. چربی اشباع شده می تواند خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهد که برای بدنسازانی که به دنبال بهینه سازی بدن خود هستند، مطلوب نیست.

برای یک بدنساز که رژیم غذایی ۲۰۰۰ کالری دارد، این ۲۰۰ کالری یا ۲۲ گرم چربی از منابع اشباع شده است. یک تخم مرغ حاوی ۳.۳ گرم چربی اشباع شده است، به این معنی که اگر ۳ تخم مرغ مصرف کنید که نصف مقدار توصیه شده روزانه شما است.

با خوردن فقط سفیده تخم مرغ، می توانید چربی های خود را از منابع غیراشباع مانند مغزها، دانه ها و روغن زیتون مصرف کنید و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهید و بدن خود را در بهترین حالت خود نگه دارید.

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  پودر پروتئین وی هیلمار کنسانتره

تخم مرغ از یک زرده و یک سفیده تشکیل شده است که هر دو دارای پروتئین بسیار بالایی هستند. با این حال، بحث در مورد زرده تخم مرغ هنوز مطرح است: این زرده به دلیل داشتن کلسترول بسیار بالا و ترویج بیماری های قلبی عروقی مورد انتقاد است. بنابراین، بسیاری هنوز ترجیح می دهند فقط سفیده را مصرف کنند.

 • جلوگیری از آسیب عصبی

آلبومین پودر سفیده تخم مرغ حاوی اجزای مفیدی مانند کولین است که برای پیشبرد فرآیند متیلاسیون ضروری است. این برای ایجاد  DNA، سم زدایی و سیگنال دهی عصبی مورد نیاز است.. وجود کافی کولین در بدن از سیستم عصبی در برابر عوامل مخرب محافظت می کند.

 • کنترل سطح کلسترول

خرید پودر سفیده تخم مرغ برای بدنسازی – ۵۰۰ گرمی حاوی حداقل کلسترول است، در مقایسه با ۱۸۶ میلی گرم برای یک تخم مرغ کامل. بنابراین سفیده تخم مرغ گزینه ای عالی برای افرادی است که مستعد ابتلا به بیماری های قلبی عروقی هستند. افزایش سطح کلسترول در واقع می تواند منجر به سکته مغزی یا حمله قلبی شود.

 • تقویت عضلات با پودر سفیده تخمه مرغ:

خرید پودر سفیده تخم مرغ برای بدنسازی – ۵۰۰ گرمی منبع عالی پروتئین محسوب می شود.

بدن برای عضله سازی به مصرف مکرر پروتئین نیاز دارد و تخم مرغ کامل در رتبه بندی محتوای پروتئین قرار دارد . با این حال، سفیده تخم مرغ حاوی مقدار مناسبی پروتئین و چربی بسیار کمی است که برای بدن مفید است. این پروتئین های باکیفیت به عضله سازی کمک می کنند و همچنین باعث سیری می شوند که برای برنامه های کاهش وزن ایده آل است .

 • تعادل فشار خون

توصیه متخصصان تغذیه برای کاهش فشار خون، مصرف پتاسیم است. آلبومین پودر سفیده تخم مرغ حاوی مقدار کافی پتاسیم است و بنابراین می تواند به کاهش و پایین نگه داشتن فشار خون کمک کند. پتاسیم یک ماده معدنی و یک الکترولیت است که با سلامت قلب و استخوان و همچنین عملکرد مناسب بدن مرتبط می باشد.

 • کاهش خستگی

کمبود آهن یکی از عوامل موثر در خستگی است . سرگیجه و خستگی ناگهانی را می توان با افزودن سفیده تخم مرغ به رژیم غذایی روزانه درمان کرد. آلبومین پودر سفیده تخم مرغ همچنین منبع منگنز و منیزیم است که به جلوگیری از خستگی به خصوص در زنان مسن کمک می کند .

 • تقویت استخوان ها با البومین:

خوردن غذاهای غنی از کلسیم به آسیب پذیری استخوان ها در برابر شکستگی، پوکی استخوان و راشیتیسم کمک می کند. بنابراین مصرف آلبومین نارین پودر سفیده تخمه مرغ به دلیل کلسیم بالای آن توصیه می شود که به حفظ و بازیابی تراکم استخوان کمک می کند.

 • کاهش سرعت پیری

مصرف سفیده تخمه مرغ به جوان سازی بافت ها و سلول ها، به ویژه آن هایی که در پوست هستند، کمک می کند. این یک انتخاب عالی برای مبارزه با خطوط ریز و چین و چروک است که نشانه های اولیه پیری هستند.

آلبومین نارین پودر سفیده تخم مرغ

 • البومین نارین حاوی ویتامین های ضروری است.

آلبومین نارین پودر سفیده تخمه مرغ حاوی مواد مغذی ضروری مانند ویتامین‌ های  A، B-12 و D است. یکی از مهم ‌ترین ویتامین ‌ها ریبوفلاوین است که به عنوان ویتامین B2 نیز شناخته می ‌شود. این ماده برای جلوگیری از بیماری ‌های مختلفی مانند دژنراسیون ماکولا، آب مروارید مرتبط با افزایش سن و میگرن مورد نیاز است.

 •  کالری پودر سفیده تخم مرغ نارین کم است.

تخم مرغ در وهله اول پر کالری نیست. بنابراین، حذف زرده از رژیم غذایی فقط کالری را حتی بیشتر محدود می کند.  اگر به دنبال کاهش وزن یا حتی قرار گرفتن در یک دسته خاص از بدنسازی هستید، حتما آلبومین نارین پودر سفیده تخم مرغ را بیش از تخم مرغ کامل انتخاب کنید!

آلبومین نارین (پودر سفیده تخمه مرغ) برای چه کسانی مناسب است؟

آلبومین نارین پودر سفیده تخم مرغ برای افرادی که می خواهند پروتئین دریافتی خود را در یک وعده راحت بدون افزودن کالری، کربوهیدرات یا شکر غیر ضروری افزایش دهند، ایده آل است. این پودر پروتئین فاقد گلوتن بوده و برای گیاهخواران مناسب است.

 پودر سفیده تخمه مرغ:

پودر سفیده تخمه مرغ:

آلبومین نارین (پودر سفیده تخمه مرغ) چه مزه ای دارد؟

پودر سفیده تخمه مرغ در طیف وسیعی از طعم ها، از جمله وانیلی، توت فرنگی و شکلاتی موجود است: تنها کاری که باید انجام دهید این است که طعم مورد علاقه خود را با هر سلیقه ای انتخاب کنید. همچنین در نسخه بدون طعم موجود است که برای افزودن به شیک صبحگاهی یا آب میوه ایده آل است.

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  پروتئین وی بانوان اولترا پاور پگاه 1000 گرم طعم شکلاتی

چه مقدار البومین نارین مصرف کنیم؟

برای بهترین نتیجه، توصیه می کنیم ۱ قاشق بزرگ (۳۰ گرم) را در ۱۵۰-۲۵۰ میلی لیتر آب یا شیر مخلوط کرده و ۳۰ دقیقه قبل یا بعد از تمرین مصرف کنید.

همچنین می توانید مکمل البومین را در هر زمانی از روز مصرف کنید تا میزان پروتئین دریافتی روزانه خود را افزایش دهید.

مکمل آلبومین نارین را با چه محصول دیگری می تواند ترکیب شود؟

آلبومین نارین پودر سفیده تخم مرغ راهی عالی برای شروع روز است، اما برای تقویت عملکرد خود، کراتین مونوهیدرات را به شیک صبحگاهی خود اضافه کنید که ثابت شده است عملکرد فیزیکی را افزایش می دهد.

همچنین کراتین عملکرد فیزیکی را در طول سری تمرینات کوتاه و فشرده افزایش می دهد. با مصرف روزانه ۳ گرم از مزایای کراتین لذت ببرید.

مکمل آلبومین نارین را با چه محصول دیگری می تواند ترکیب شود؟

مکمل آلبومین نارین را با چه محصول دیگری می تواند ترکیب شود؟

موارد مصرف آلبومین نارین:

ورزشکاران – کودکان و افراد مبتلا به فقر پروتئینی و…..

روش مصرف مکمل البومین:

پیمانه داخل محصول:

در قوطی های ۵۰۰ گرم و ۷۵۰ گرمی، معادل ۱عدد سفیده تخم مرغ میباشد. (۴گرم)
و در قوطی ۱۵۰۰ گرمی معادل ۱۰ عدد سفیده تخمه مرغ است.
(۴۰گرم)

حتما برای شیک کردن(مخلوط کردن) آلبومین از شیکر فنردار یا مخلوط کن یا همزن استفاده کنید.
(چسبندگی بالای پودر از پروتئین بالای محصول میباشد)

در صورتی که بد ذائقه نیستید برای جذب بالاتر با آب خالی مخلوط نمایید. در غیر این صورت با آبمیوه طبیعی.شربت شیره انگور یا خرما به مقدار بسیار کم.
(زیرا کربوهیدرات مانع جذب بهتر پروتئین می‌شود) پس دقت نمایید.

میزان آب ۴ برابر پودر.
با هر پیمانه ای که پودر میریزید با همون پیمانه چهار برابر آب اضافه کنید.

در صورتی که گلوله گلوله نشده باشد یعنی به درستی شیک شده است.

بهترین زمان مصرف پودر آلبومین نارین:

صبح ناشتا
قبل از تمرین
بلافاصله بعد از تمرین

ترجیحا برای هماهنگی بدن با پروتئین آلبومین (پروتئین پودر سفیده تخمه مرغ)  در ۲ روز ابتدای مصرف ۲۰ گرم مصرف نمایید. و برای هضم راحت‌تر و جذب بالاتر آب کافی بعد از مصرف میل کنید.

هر چقدر خنک تر میل کنید طعم بهتری حاصل میشود

موارد منع مصرف پودر سفیده تخمه مرغ:

افراد دارای حساسیت  به آلبومین /پروتئین تخمه مرغ.

افراد مبتلا به بیماریهای کلیوی و دیابت تحت نظر پزشک.

این محصول حاوی فنیل آلانین می باشد؛ بنابراین در بیماران مبتلا به فنیل کتونوری نباید مصرف شود.

سخن آخر:

آلبومین پودر سفیده تخم مرغ بدون لاکتوز است و برای افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز ایده آل است. علاوه بر این، دارای مشخصات اسید آمینه عالی است که برای ورزشکارانی که به لاکتوز حساسیت دارند بسیار مهم است.

همچنین آلبومین پودر سفیده تخمه مرغ می تواند به عنوان یک ماده پایه برای افزودن سایر منابع پروتئین برای ایجاد یک ترکیب استفاده شود. به عنوان مثال، بسیاری از کارشناسان ترکیبی از پروتئین آب پنیر و پروتئین تخم مرغ را در طول روز توصیه می کنند تا جایگزینی برای وعده غذایی پروتئینی ایجاد شود که هم سریع و هم در حد متوسط ​​جذب شود. برخی دیگر ترکیبی از کازئین و پروتئین تخم مرغ را قبل از خواب برای آزادسازی متوسط ​​و آهسته در طول شب توصیه می کنند.

 

   

  2 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *