معرفی پروتئین وی ساشه ای پگاه

پروتئین وی اولترا پاور پگاه (شکلاتی – موز – وانیلی ) با نام پروتئین وی اولترا پاور پگاه به بازار عرضه می‌شود که حاوی پروتئین وی به شکل کنسانتره است. شرکت پگاه با بسته بندی منحصر به فرد خود موجب تسهیل در استفاده از این محصول شده است. مکمل پروتئین وی ساشه ای پگاه در بسته بندی ۱۲ ساشه ای موجود بوده و هر ساشه پروتئین وی ۳۳ گرم وزن دارد. پروتئین وی اولترا پاور پگاه می‌تواند یک انتخاب مناسب جهت تامین پروتئین روزانه بدن و هایپرتروفی عضلانی در ورزشکاران باشد.

معرفی پروتئین وی ساشه ای پگاه

معرفی پروتئین وی ساشه ای پگاه

مشخصات پروتئین وی اولترا پاور پگاه

پروتئین وی اولترا پاور پگاه (شکلاتی – موز – وانیلی ) با طعم‌های موز، شکلات، توت فرنگی و وانیل، به منظور پذیرش بهتر در بازار موجود است. این مکمل پروتئینی دارای ۱۲ عدد ساشه ۳۳ گرمی در هر بسته بوده که هر ساشه پروتئین وی پگاه دارای ۲۴.۵ گرم پروتئین، ۲.۴ گرم چربی، ۴.۲۵ گرم کربوهیدرات و در مجموع ۱۴۰ کالری است.

پروتئین وی برای چی خوبه؟

پروتئین وی یکی از محبوب‌ترین مکمل‌های ورزشی در سراسر دنیا است. پروتئین وی و کازئین هر دو از شیر مشتق می‌شوند که تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارند. پروتئین وی با توجه به ترکیبات آمینو اسیدی خود، از با کیفیت‌ترین پروتئین‌های موجود برای بدن انسان محسوب می‌شود. پروتئین وی تمامی اسید آمینه‌های ضروری بدن را دارد، در نتیجه می‌تواند نقش قابل توجهی در عضله سازی و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها داشته باشد. از این روی مکمل پروتئین وی یکی از رایج‌ترین مکمل‌ها بین ورزشکاران به ویژه بدنسازان است. همچنین پروتئین وی می‌تواند با کنترل اشتها، در روند کاهش وزن افراد نیز موثر واقع شود.

مزیت پروتئین وی اولترا پاور پگاه 

مکمل پروتئین وی اولترا پاور پگاه (شکلاتی – موز – وانیلی ) با بسته بندی ساشه ای به بازار عرضه شده است، به همین دلیل جابجایی و استفاده از محصول به مراتب آسان‌تر از مکمل‌های مشابه بوده و همچنین میزان استفاده در هر نوبت، دقیق‌تر است.

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  پودر پروتئین شیر تغلیظ شده | خرید و قیمت mpc پگاه

همچنین با توجه به پروتئین با کیفیت بالا و میزان مناسبی از چربی و کربوهیدرات موجود در این محصول می‌توان از این مکمل در دوران حجم بدنسازی نیز بهره برد.

ساشه پودر وی پروتئین با طعم شکلات۱۲ عدد اولترا پاور

  • سرعت هضم در بدن
  • کیفیت بالای مواد تولیدی
  • دیگر مواد تغذیه‌ای حیاتی
  • حلالیت در مایعات و در آب

پروتئین وی ساشه ای پگاه برای چیست؟

پروتئین وی اولترا پاور پگاه (شکلاتی – موز – وانیلی ) به واسطه ترکیب اسیدهای آمینه ضروری خود، زیست فراهمی و ارزش بیولوژیک بالایی برای بدن دارد و می‌تواند برای گروه‌های مختلف جامعه به ویژه ورزشکاران مفید باشد. از مهمترین کاربردهای پروتئین وی ساشه ای پگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پودر پروتئین ساشه ای پگاه، تامین کننده نیاز پروتئینی روزانه افراد ورزشکار بوده و به سلامت،حفظ توده ماهیچه ای و بهبود عملکرد ورزشکاران کمک می‌کند.

پروتئین وی ساشه ای پگاه، به واسطه ترکیبات آمینو اسیدی مناسب و علی الخصوص اسید آمینه لوسین که تاثیر شایانی در ساخت عضله دارد، می‌تواند در هایپرتروفی عضلانی تاثیرگذار باشد.

پروتئین ساشه ای پگاه، دارای ۱۴۰ کالری در هر ساشه بوده و در تامین انرژی مورد نیاز حین جلسات ورزشی موثر است.

پروتئین وی ساشه ای پگاه، می‌تواند به منظور فراهم آوردن پروتئین لازم بدن، بعد از عمل جراحی مورد استفاده قرار گیرد.

در دوران حجم بدنسازی در کنار پروتئین وی الترا پاور پگاه، استفاده از مکمل‌هایی با محتوای کربوهیدراتی بالاتر مانند سوپر ویت گینر اولترا پاور می‌تواند روند وزن‌گیری و افزایش حجم ماهیچه‌ها را تسریع بخشد.

پروتئین ساشه ای پگاه، علاوه بر ورزشکاران، در بین دیگر افراد نیز کاربرد دارد و کسانی که قادر به تامین پروتئین روزانه خود از طریق رژیم غذایی نیستند و یا تحت رژیم‌های خاص با پروتئین بالا قرار دارند، می‌توانند از این محصول بهره ببرند.

معرفی پروتئین وی ساشه ای پگاه

معرفی پروتئین وی ساشه ای پگاه

ساشه – پودر پروتئین وی اولترا پاور ۱۲ عدد

معرفی و بررسی ساشه – پودر پروتئین وی اولترا پاور ۱۲ عدد

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  پروتئین وی بانوان اولترا پاور پگاه 1000 گرم طعم شکلاتی

ساخت کشور: ایران

شماره پروانه بهداشت: ۰۶۲۶۱۸۰۸۶۰۴۳۷۹

ارزش غذایی محصول پروتئین وی ساشه ای پگاه

اولین سوالی ‌که پیش میاید این است ‌که در یک محصول ‌از چه ارزش غذایی استفاده است. ارزش غذایی اولین فاکتوری است ‌که شما حین خرید باید ‌در نظر داشته باشید. مرتبه دوم باید ‌‌به کیفیت ‌و تازگی مواد بکار ‌رفته آن دقت ‌کنید. سوم حلالیت ‌و سرعت هضم را بررسی نمایید. در آخر طعم ‌و مزه آن ‌را در نظر داشته باشید.

بطور کلی ارزش پروتئین ‌به عواملی بستگی دارد که باید همیشه آن ‌را ‌در نظر بگیرید ، ازجمله:

  • مقدار پروتئین موجود در محصول
  • کیفیت مواد تولیدی
  • دیگر مواد تغذیه ای حیاتی
  • حلالیت در مایعات ‌و در آب
  • سرعت هضم در بدن

پروتئین وی پگاه دارای حداقل ۲۶.۴ گرم پروتئین زودجذب در هر ساشه ۳۳ گرمی است است.

پروتئین وی در ورزش

پروتئین وی در همه ورزش ها بسیار اهمیت ‌دارد. از آن رو که عضلات در حین تمرین و  ورزش ، نیازمند سوختی به نام پروتئین است. بخش قابل توجهی از عضلات از پروتئین تشکیل ‌شده است و پر واضح ‌است که مصرف پروتئین به رشد آن کمک بزرگی میکند. همانگونه که خودرو نیازمند سوخت است ، عضلات و اسکلت نیازمند سوخت خود هستند.

سوال اشتباهی که برخی از ورزشکاران مبتدی می پرسند این است که تا چه زمانی باید پروتئین مصرف کنم. پرسش اشتباهی که مصرف پروتئین را محدود به زمان می دانند. همانگونه که انسان باید دائما غذا مصرف کند ، مصرف پروتئین نیز باید دائمی باشد. در غیر این صورت شاهد ضعف بدن و تحلیل عضلات در طول زمان خواهیم بود چراکه بدن سوخت کافی را نخواهد داشت.

پودر پروتئین پگاه - مشخصات ، قیمت و خرید محصول  ارتفاع چیست ؟ – ارتفاع در اشکال هندسی به زبان ساده

پروتئین ساشه ای پگاه از مواد درجه یک آلمانی ‌ساخته ‌شده است. این محصول زیر نظر کارشناسان کنترل کیفیت و صنایع غذایی آنالیز و آزمایش میشود. همچنین با نظارت سازمان غذا دارو ، بهداشت و استاندارد ایران کنترل و رصد می شود.

ساشه پروتئین وی اوترا پاور پگاه برای بانوان

همانگونه به آقان در طی ورزش به پروتئین نیازمند هستند ، بانوان هم نیاز مسلم و مبرمی به پروتئین در انجام فعالیت ورزشی خود دارند. مقدار ۳۳ گرم پروتئین که در هر ساشه موجود است برای اکثر ورزشکاران ایده آل و کافی است. در صورت لزوم ، بانوان میتوانند هر ساشه از پروتئین وی پگاه را در دو وعده مثلا قبل و بعد از تمرین مصرف نمایند.

مواد تشکیل دهنده

ساشه پروتئین وی پگاه شامل پروتئین وی ، املاح معدنی ، کربوهیدرات ، چربی و ویتامین ها میباشد.

این محصول با مولتی ویتامین غنی ‌شده که هضم  جذب پروتئین در بدن را ساده تر می سازد.

مقدار مصرف

یک ساشه از پروتئین ساشه ای پگاه را قبل از تمرین و یک ساشه را بعد از تمرین مصرف نمایید

مشخصه ها:
شامل پروتئین وی، املاح معدنی، کربوهیدرات، چربی و ویتامین‌ها حاوی ۱۲ ساشه، هر کدام ۳۳ گرمی

موارد مصرف:
کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز کمک به حفظ و سلامت عضلات

روش مصرف:
یک ساشه از پروتئین وی پگاه را قبل از تمرین و یک ساشه را بعد از تمرین مصرف نمایید.بهترین زمان مصرف بیست دقیقه قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین است.در طول روز به دلخواه و توصیه مربی می توانید پروتئین مصرف نمایید.برای وعده قبل از خواب بهتر است پروتئین شیر یا کازئین مصرف نمایید.

ترکیبات (به ازای هر ساشه (۳۳ گرم))
عنوان مقدار نیاز روزانه
Calorie
۱۴۰
Calories From Fat
۲۱.۵
Total Fat
۲.۴ g
۴ %
Trans Fat
۰
۰ %
Carbohydrates
۴.۲۵ g
۱ %
Dietary Fiber
۰
۰ %
Protein
۲۴.۵ g
۵۰ %
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *